Medaus masažas su viso kūno įvyniojimu

Medaus masažas su viso kūno įvyniojimu
67,00 €

Gydomosios medaus savybės žinomos labai seniai. Medaus masažas atliekamas keliomis technikomis - plekšnojant ir aktyviai bei stipriai glostant, taip pat, tempimo judesiais. Šis masažas atstoja viso kūno šveitimą. Oda tampa švari, švelni, prisotinta deguonimi ir meduje esančiomis vertingomis maistinėmis medžiagomis. Gilūs judesiai ir medus suaktyvina kraujotaką. Medus puikiai absorbuoja šlakus, pagreitina jų pašalinimą iš organizmo. Masažas puikiai pašalina nuovargį, teikia lengvumo ir gaivumo pojūtį. Po šio masažo kurį laiką visame kūne jaučiama maloni šiluma. Medaus masažas ypač tinka kaip profilaktinė priemonė prieš plaučių ligas, bronchitą, norint sustiprinti imuninę sistemą, esant radikulitui, raumenų ir sąnarių skausmams.

Kūno įvyniojimas - tai švelni atpalaiduojamoji procedūra, kuri padeda pašalinti iš organizmo nereikalingas medžiagas, pailsėti ir pasijusti sveikiau ir žvaliau.

 

  Plačiau

  Papildoma informacija

  Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
  Vieta VŠĮ “Gyvas kelias”, Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda.
  Kam skirta 1 asmeniui.
  Veiksmo trukmė 1 val. 30 min.
  Galiojimo trukmė 12 mėnesių
  Sezonas Visus metus
  Oro sąlygos Paslauga teikiama visus metus.
  Apranga Aprangai jokių reikalavimų nėra.
  Svarbi info Reikalinga išankstinė registracija.
  Atsiliepimai

  Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

  Palik nuomonę ir tu!