Masažas su šiltais žolelių ryšulėliais kūnui

Masažas su šiltais žolelių ryšulėliais kūnui
36,00 €

Tai švelni, raminanti ir atpalaiduojanti masažo terapija kūnui, kurios metu atliekami judesiais su šiltais žolelių ryšulėliai maloniai šildo, skleidžia nepakartojamą aromatą bei šalina įtampą. Ji suaktyvina kraujotaką, atpalaiduoja nervų sistemą bei įsitempusius raumenis, nuramina sąnarių bei raumenų skausmus.
Šis masažas ypatingas:

  • Savo atlikimo būdu ir stiliumi  - jis atliekamas su šiltais garuose kaitinamais ir specialiai kiekvienam individualiai paruoštais lininiais ryšulėliais kupinais levandų žiedlapių ir kitų ingredientų.
  • Pojūčiais ir poveikiu  - šiluma puikiai šalina įtampą bei padeda pasiekti gilesnio atsipalaidavimo, o pagrindinės ryšulėlių sudedamosios dalies Levandos labai įvairus poveikis pastiprina atsipalaidavimą. Bene svarbiausia jos savybė – tai padėti suderinti protą, sielą ir kūną bei paskatinti kūno atsistatymo procesus. Tai puikus pagalbininkas, esant chroniškam nuovargiui, įtampai, nemigai, šalinant destruktyvias emocijas, daugelio vadinama vidinės ramybės aromatu.


Taigi šis masažas išties padės jums atsipalaiduoti ir pailsėti po sunkų ir įtemptų darbų maratono ir maloniai sušildys kūną niūrią ar žvarbią dieną.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Chemijos g. 9, Kaunas
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 75 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Nesvarbu
Svarbi info Būtina išankstinė registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!