Maršrutinis skrydis parasparniu

Maršrutinis skrydis parasparniu
100,00 €
Ar įdomu sužinoti kaip paukščiai, sklandytuvai ir parasparniai neturėdami jokio variklio laikosi ore valandomis, kaip keliauja dešimtimis (o kartais ir šimtais) kilometrų atstumais? Jie naudoja gamtos jėgas - šilto oro sroves! Termikas - vertikalus šilto oro srautas - leidžia mums pakilti kaip su liftu iki pat debesų, žvilgtelti į žemę iš net 1.5-2 km aukščio ir nukeliauti ieškoti kito „lifto"... ir dar kito... o po kojomis prasisuka landšaftas kaip žemėlapis ir kilometrai vienas po kito lieka už nugaros. Pajausti tikro „Cross-Country" (maršrutinio bemotorio skrydžio) skonį jums padės patyręs dviviečio parasparnio pilotas. Jūs pamatysite kaip pilotas ieško termiko kaip jį „centruoja", kalbasi su srautais ir paukščiais, prakaituoja kovojant už aukštį, barasi nerandant sekančio termiko - mini spektaklis garantuotas! Jei gerai elgsitės pilotas leis jums pavairuoti ir pabandyti „apjoti" termiką savarankiškai. Pakilsite (galbūt ir keletą kartų) iki pat debesų ir nuskrisite savo pirmąjį XC-maršrutą apie 15-30 km.
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Skraidymo mokykla „ARCUS", Valkininkų aerodromas, Valkininkai, Varėnos raj.
Kam skirta 1 asmeniui.
Veiksmo trukmė Nuskrisite apie 20 km. tai užtruks 30 min. - 1 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Paslauga teikiama esant geroms oro sąlygoms - be kritulių, stipraus vėjo, debesų.
Apranga Sportinė, pagal sezoną. Būtini turistiniai ar kiti batai su kietu padu ir gera čiurnos fiksacija.
Svarbi info Reikalinga išankstinė rezervacija. Reikalavimas sveikatos būklei – atitinka vairuotojo pažymėjimui. Amžius nuo 12 iki 18 metų – tik su tėvų sutikimu. Svorio ribos 40-120 kg.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!