Dieninio makiažo pamoka „Atrodyk visada žavingai"

Dieninio makiažo pamoka „Atrodyk visada žavingai"

Sena kaina: 29,00 €

Special Price 24,00 €

Kviečiame merginas ir moteris į „Deivių mokyklos” dieninio ir dalykinio makiažo pamokėlę. Jos metu Jūs išmoksite pasidaryti sau tobulą dieninį makiažą, - sužinosite kaip paslėpti trūkumus ir išryškinti savo privalumus. Profesionali visažistė padės išsirinkti Jums tinkančias makiažo priemones, atskleis veido modeliavimo ir makiažo paslaptis per vieną dieną. Ši makiažo pamoka yra skirta toms moterims, kurios nori greitai išmokti pasidaryti dieninį makiažą ir visada atrodyti gražiai tiek darbe, tiek laisvalaikiu.

Pamokėlių metu dirbsime su „ScreenFace", „BI - KOR", „Lord & Berry", „Make Up Forever” dekoratyvia kosmetika. Kiekviena dalyvė gaus atspausdintą mokomąją medžiagą ir pažymėjimą.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Vilnius
Kam skirta 1 asmeniui, užsiėmimai vyksta 6-8 asmenų grupėje
Veiksmo trukmė 2,5-3 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga nepriklauso nuo oro sąlygų
Apranga Aprangai jokių reikalavimų nėra
Svarbi info Vyksta kartą per mėnesį, laikas derinamas su grupės dalyviais (dažniausiai vyskta darbo dienomis vakarais, nuo 18 val.)
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!