Lietuviško alaus istorijos vakaras su degustacija

Lietuviško alaus istorijos vakaras su degustacija
115,56 €
115,56 €

* Privalomi laukai

Šis degustacijos vakaras - tai puiki galimybė paskanauti įvairių regionų lietuviško alaus, išgirsti įdomių istorijų apie Lietuvos aludarius, susipažinti su lietuvių alaus gamybos ir gėrimo tradicijomis, sužinoti įvairių pikantiškų istorijų bei faktų, susijusių su lietuvišku alumi. Degustacijos metu pasiūloma paragauti nuo 7 iki 10 skirtingų alaus rūšis, ekspertas papasakoja apie kiekvieną iš jų, alaus daryklų kur šis alus verdamas istorijas, gėrimo tradicijas, atsako į susirinkusiųjų klausimus. Papasakojama ir vaizdžiai parodoma alaus gamybos technologija, salyklo, apynių, kitų medžiagų reikalingų gaminti alui, pavyzdžiai, kitos iliustracijos.
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Vilnius
Kam skirta Nuo 10 - 30 asmenų. (Skaičių galite pasirinkti viršuje)
Veiksmo trukmė 1,5 - 2 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga nepriklauso nuo oro sąlygų.
Apranga Aprangai jokių reikalavimų nėra.
Svarbi info Reikalinga išankstinė registracija. Ši pramoga teikiama asmenims, turintiems ne mažiau nei 18 metų. Jūsų pageidavimu, degustaciją galime pravesti ir kitame mieste, užsakovas atlygina kuro išlaidas.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!