Lašišos gaminimo ritualas „SHABU-SHABU"

Lašišos gaminimo ritualas „SHABU-SHABU"
20,00 €
Vilioja tekančios saulės šalis Japonija? Dievinate jų kultūrą ir maistą? Norite originaliai pradžiuginti ar nustebinti artimiausią žmogų? Kviečiame pasimėgauti gurmaniška vakariene Kauno senamiestyje esančiame restorane „Yakata”! Vakarienės metu Jums bus patiektas japoniškas patiekalas SHABU-SHABU, kurį pasigaminsite patys. Šio patiekalo valgymo ir gaminimo ritualas siekia dar XIII-ąjį amžių. Pirmiausia „Shabu-Shabu“ puode apvirsite lašišos gabalėlius, „Shiitake“ grybus bei daržovių juosteles. Visa tai skanausite su padažu bei ryžiais, o vėliau, kai likusiame sultinyje apvirsite japoniškus makaronus, galėsite mėgautis ir puikia sriuba. Apie maistą reikia ne kalbėti - o juo mėgautis!
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Japoniško maisto restoranas „Yakata", M. Valančiaus g. 14, Kaunas
Kam skirta 2 asmenim
Veiksmo trukmė Kiek tik širdis geidžia...
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga nepriklauso nuo oro sąlygų
Apranga Aprangai jokių reikalavimų nėra.
Svarbi info Į pasiūlymą įskaičiuota: lašiša, sultinys, kuriame viskas verdama, salotos, paprikos, šitaki grybai, ryžiai, ryžiniai makaronai, padažas
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!