Žurnalo „National Geographic KIDS“ prenumerata

Žurnalo „National Geographic KIDS“ prenumerata
23,00 €
23,00 €

* Privalomi laukai

NG KIDS – tai vieno populiariausių pasaulyje žurnalų „National Geographic“ leidžiamas vaikams skirtas leidinys. NG KIDS skaito 6–12 metų amžiaus berniukai ir mergaitės Europoje, Amerikoje, Azijoje ir net Afrikoje!

Vaikai NG KIDS puslapiuose ras straipsnių apie pasaulį, žmones, gamtą, naujausius tyrinėjimus, daugybę neįtikėtinų nuotraukų, plakatų ir kitų smagių iliustracijų, taip pat užduočių, konkursų, viktorinų, kuriose gali dalyvauti ir laimėti daug šaunių prizų.

Atkreipiame dėmesį: per metus bus leidžiama ne 12 numerių, o 10 žurnalų. Vietoj liepos ir rugpjūčio mėnesių numerių bus leidžiamas vienas – Liepos/Rugpjūčio NG Kids žurnalo numeris. Vietoj sausio ir vasario mėn. numerių bus leidžiamas vienas jungtinis Sausio/Vasario NG Kids numeris. Jungtiniai numeriai bus didesnės apimties - 40 psl.

 

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Visa Lietuva
Kam skirta Skaitovams
Veiksmo trukmė 6 arba 12 mėnesių prenumerata pasirinktinai
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Nesvarbu
Svarbi info Gavus dovanų kuponą, būtina susisiekti su organizatoriais bei susitarti dėl leidinio pristatymo
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!