Visureigio vairavimas bekelėje su draugais

Visureigio vairavimas bekelėje su draugais
380,00 €

Tai pramoga pasiilgusiems aštrių pojūčių ir naujų vairavimo patirčių. Keliaujant išbandysite tikrą visureigį, tikros bekelės maršrute, o „Lietuviškas safaris“ instruktoriai mielai pasidalins  per 20 metų sukaupta patirtimi. Kaip tikrose bekelės varžybose, važiuosite orientuodamiesi pagal kelio knygą, o ieškodami kontrolinių punktų suprasite, kodėl net Dakaro profesionalai kartais pasiklysta. Ekipažas bus be pašalinės pagalbos, todėl visas problemas teks spręsti patiems. 

Kelionėje Jūsų laukia:

  • trumpas navigavimosi pagal kelio knygą ir GPS kursas;
  • trumpas visureigio vairavimo bekelėje kursas;
  • 4 vietos už visureigio vairo, 4 valandų kelionėje
  • sėkmingai įsisavinusiems žinias įteikiamai sertifikatai.

Svarbu:

  •  Norint vairuoti visureigį būtinas ne mažesnis kaip 2 metų vairavimo stažas.
  •  Prieš perkant kuponą atsakingai įvertinkite savo praktinio vairavimo įgūdžius, nes vairuosite beveik tris tonas sveriantį visureigį su bendrakeleiviais sudėtingose sąlygose. Jei manote, kad Jūsų įgūdžiai neužtikrins visiško saugumo, bet norite vairuoti pats, rinkitės individualią vairavimo pamoką, jos metu už vairo pravažiuosite daugiau kilometrų, o automobilyje būsite tik Jūs ir patyręs instruktorius
  • Kelionės vyksta visais metų laikais, todėl pasirinkite tinkamą aprangą, kurios negaila sutepti.
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Vilnius
Kam skirta iki 4 asmenų
Veiksmo trukmė 4 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Patogi, kurios negaila sutepti
Svarbi info Važiavimo data ir laikas aptariama registruojantis (galimi laikai 9:00, 13:00 ir 17:00 val.) Atsisakant dalyvauti likus mažiau nei 24 valandoms iki išvažiavimo, kuponas laikomas panaudotu.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!