Visceralinis masažas

Visceralinis masažas
55,00 €

Visceralinė chiropraktika (visceralinė – vidaus, chiro – ranka) tiria ir vertina vidaus organų paslankumą ir padėtį bei šių faktorių įtaką atskiro organo ir, taip pat, viso kūno funkcijoms. Visceralinė chiropraktika apima specifinius judesius, kuriais veikiamas vidaus organas – tai spaudimas, stūmimas, vibracija ir ištempimas. 

Pavyzdžiui, esant tulžies pūslės ligoms gali pasireikšti galvos skausmai, dažniausiai smilkinių srityje. Būna, kad, išgydžius tulžį, pavyksta pacientą išvaduoti nuo epilepsinių priepuolių. Tokiu būdu, visceralinio masažo pagalba, galima išgydyti ne tik tulžies pūslės, inkstų, virškinimo sistemą ir lytinių organų sistemą, o, taip pat, artritus, migrenas, aukštą kraujospūdį ir kitas ligas. 

Visceralinis masažas pašalina funkcines vidinių organų problemas – širdies, plaučių, virškinamojo trakto, diafragmos, mažojo dubens, šlapimo – lytinės ir endokrininės sistemų bei su šiomis funkcijomis susijusias atramos – judėjimo sistemos problemas. Visceralinis masažas gali normalizuoti organų funkcijas be gydomųjų preparatų arba vartojant tik nedidelį jų kiekį. Masažuojant pagerėja kraujotaka ne tik pilvo, bet ir krūtinės, galvos, rankų, kojų srityse. Masažo metu naudojami spaudžiamieji, išjudinamieji ir vibraciniai judesiai panaikina žarnyne pilnumo jausmą, storosios žarnos spazmus, susitvarko su chronišku vidurių užkietėjimu.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta VŠĮ “Gyvas kelias”, Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda.
Kam skirta 1 asmeniui.
Veiksmo trukmė 30 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga teikiama visus metus.
Apranga Aprangai jokių reikalavimų nėra.
Svarbi info Reikalinga išankstinė registracija.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!