Virtualios realybės pramogos

Virtualios realybės pramogos
50,00 €
50,00 €

* Privalomi laukai

Pasinaudokite proga ir išbandykite virtualią realybę, kuri nepalieka abejingų. Ši paslauga sužavi visus, ir jaunus, ir vyresnius. Pramogos metu galėsite pabūti jūros gelmėse, pasigrožėti koralais, iš arti pamatyti banginį, vėžlius ir kitą vandenyno pasaulį. Galėsite pabuvoti bet kuriame pasaulio kampelyje! Norite ekstremalesnių pojūčių? Puiku! Slidinėkite kalnuose, šokite su guma, išbandykite atrakcionus! Supynės ir amerikietiški kalneliai jus pasups kaip realybėje. Norisi suremti ginklus? Galėsite čiupti lanką į rankas ir apginti savo tvirtovę arba laukinių vakarų salūne susikauti su blogiukais. Bei visos kitos smagios virtualios realybės pramogos.

Visos šios pramogos gali būti atgabentos į jūsų namus, biurą ar į kitą šventės vietą. Mūsų komanda užtikrins, kad visos pramogos veiktų sklandžiai.

Pasiūlymą sudaro:

  • 1 arba 2.5 val. trukmės virtualios realybės seansas jūsų pasirinktoje vietoje Klaipėdos mieste;
  • Visa reikalinga įranga.
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Jūsų pasirinkta vieta Klaipėdos mieste
Kam skirta 1-10 asmenų kompanijai
Veiksmo trukmė 1 arba 2.5 val. pasirinktinai
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Nesvarbu
Svarbi info Paslauga skirta asmenims nuo 5 metų. Pasirinktoje patalpoje turi būti elektros įvadas ir bent 3x3 m. laisvos vietos. Būtina išankstinė registracija (kontaktai bus matomi dovanų kupone)
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!