Imperatoriškas veido masažas KOBIDO

Imperatoriškas veido masažas KOBIDO
23,00 €

Japoniškas veido masažas Kobido – tai viena veiksmingiausių veido procedūrų, kurios tikslas yra dvejopas: užtikrinti veido grožį ir sustiprinti sveikatą. Masažas susideda iš daugybės skirtingų, greitų ir ritmiškų judesių, paspaudimų, kurių dėka, masažuojant kaklą, veidą, galvą, sušildomi ir stiprinami veido raumenys, aktyvinama kraujotaka ir limfos tėkmė, oda valoma nuo toksinų, sugrąžinamas prarastas jos elastingumas, stangrumas bei skaistumas. Kobido technika sukurta taip, jog terapijos metu pasiekiamas gilus ne tik veido, bet ir viso kūno atpalaidavimas. Procedūra efektyviai mažina susikaupusias įtampas, malšina nuovargį ir veikia raminančiai. Tad ši technika vertinama kaip kūno terapija ir prilyginama viso kūno masažui.

POVEIKIS:

  • sustiprinami veido raumenys, sumažėja raukšlių ryškumas;
  • odai sugrąžinamas prarastas elastingumas, stangrumas ir skaistumas;
  • oda valoma nuo toksinų;
  • aktyvinama kraujotaka ir limfos tėkmė;
  • normalizuojamas odos drėgmės balansas;
  • efektyviai mažinamos susikaupusios įtampos, malšinamas nuovargis ir veikia raminančiai.

JUDESIŲ TECHNIKA: greiti, smūginiai, ritmiški prisilietimai; glostomieji-sukiminiai judesiai; lyginamieji-tempiamieji judesiai; unikalios technikos atliekamos pagal raumenų- fascijų grupes.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta VšĮ „Žmogaus Studija“, Vasario 16-osios g. 3, Panevėžys. Nr. 305, Oranžinis kambarys
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 1 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Nesvarbu
Svarbi info Būtina išankstinė registracija (kontaktai bus matomi dovanų kupone). Rekomenduojama į procedūrą ateiti be makiažo
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!