SUP turas Būtingė-Šventoji-Baltijos jūra

SUP turas Būtingė-Šventoji-Baltijos jūra
25,00 €

Kviečiame išbandyti ekologišką, nepakartojamo grožio, trijų skirtingų peizažų, gilią istoriją menantį maršrutą irklentėmis Šventosios upe.

Turo pradžia: Būtingės evangelikų liuteronų parapija (Būtingės bažnyčia) 2016.03.10 įtraukta į valstybės saugomų kultūros paveldo objektų sąrašą. Įsikūrusi ties pasieniu su Latvija, turi senas istorines ištakas. Ankščiau parapija vadinta Šventosios vardu, tačiau dabartinis Būtingės pavadinimas kilęs iš buvusio dvaro (esančio priešais kitoje kelio pusėje) pavadinimo "Butendiekshof". Tai yra viena iš keturių seniausiai Lietuvoje veikiančių Liuteronų parapijų, siekianti daugiau nei 450m.

Šio turo metu praplauksite net keturis tiltelius, pamatysite žaliuojančią augmeniją. Priplaukę paskutinįm- Beždžionių tiltą, galėsite stabtelėti ir atsikvėpti šalia esančioje krantinėje.

Turo pabaiga: Įplaukus į Šventosios valstybinį jūrų uostą, atsivers nepakartojamo grožio platybės-Baltijos jūra ir senasis molas. Peizažas išties įspūdingas, nes Šventosios upė įteka į Baltijos jūrą. Šiame uoste prie Šventosios upės žiočių, kadaise stovėjo pirmoji bažnyčia, kuri vėliau buvo perkelta į Būtingę. Čia virė tikras jūrinis gyvenimas-knaipės, intensyvi prekyba, pirmoji Lietuvoje jūros mokykla.

Į paslaugą įskaičiuota: hidrokostiumas, irtklentė, irklas, saugos lynas, gelbėjimo liemenė, instruktorius.

SEA PARADISE irklenčių mokykla Palangoje priklauso tarptautinei vandens sporto mokyklų asociacijai VDWS. Mokykla kartu su Palangos miesto vardu jau yra matoma tarptautiniame žemėlapyje tarp 540 vandens sporto mokyklų trisdešimtyje pasaulio šalių. Tai yra pirmoji sertifikuota irklenčių mokykla Lietuvoje, priklausanti VDWS asociacijai. 

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Pajūris, Šventoji
Kam skirta 1 asm.
Veiksmo trukmė 3 val. (10 km.)
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Užsiėmimai vyksta šiltuoju sezonu nuo gegužės iki rugsėjo pabaigos
Apranga Turėti maudymosi kostiumėlį, rankšluostį.
Svarbi info

Paslauga teikiama asmenims nuo 18 m. amžiaus. Reikalinga išankstinė registracija (kontaktai bus matomi dovanų kupone).

Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!