Šuolis apvaliu parašiutu

Šuolis apvaliu parašiutu
80,00 €

Norite patirti, ką mato paukščiai skrisdami aukštai aukštai danguje? Šuolis apvaliu parašiutu iš 800 m. aukščio, tai neabejotinai leis patirti!

Atsiskyrus iš lėktuvo parašiutas išsiskleidžia automatiškai. Kupolas valdomas, todėl spėjama ne tik pasisukioti, bet ir pasižvalgyti po nuostabias apylinkes, pasigrožėti kvapą gniaužiančiais vaizdais, kurie iš paukščio skrydžio atrodo dar nuostabesni.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Marijampolė
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 3-5 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Šuolis su parašiutu priklauso nuo meteorologinių sąlygų: debesuotumo, kritulių, matomumo, vėjo stiprumo ir pan. Sezonas tęsiasi nuo gegužės 1 d. iki spalio 30 d. (sezono trukmė gali kisti)
Apranga Apranga nevaržanti judesių, avalynė minkštu padu
Svarbi info Reikalinga išankstinė registracija bent 2 dienas prieš šuolį. Išklausysite 2-jų val. instruktažą/apmokymus. Nuo 14-18 metų amžiaus asmenims reikalingas raštiškas tėvų sutikimas. Kūno svoris ne didesnis nei 110 kg.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!