Pasiūlymas šeimai: Stebuklingos alpakos ir ekskursija laivu (2+1)

Pasiūlymas šeimai: Stebuklingos alpakos ir ekskursija laivu (2+1)

Sena kaina: 41,00 €

Special Price 38,00 €

Suteikiame puikią galimybę aplankyti pirmajį alpakų veislyną, esantį visai netoli nuo Vilniaus, Trakų rajone. Galėsite tiesiogiai prisiliesti prie gamtos, atsipūsti nuo skubėjimo, pamiršti stresą, pabūti gamtoje, paliesti švelnią alpakų vilną ir sužinoti kai ką naujo apie šiuos nuostabius gyvūnus. Ekskursijos metu jūs sužinosite iš kur kilo ir kaip į Lietuvą atvyko pirmosios alpakos, kuo ypatingi šie gyvūnai, kuo jie minta ir kaip tarpusavyje bendrauja. Taip pat galėsite tiesiogiai pabendrauti su šiais gyvūnais, juos paliesti, paglostyti, pamaitinti iš rankų savo atvežtais obuoliais, morkomis arba mūsų turimu maistu. Turėsite galimybę pavedžioti alpakas su pavadėliu bei pasidaryti sau keletą įspūdingų nuotraukų.

Po šios, įspūdžių kupinos ekskursijos, Jūs keliausite prie Trakų pilies prasiplaukt laivu. Ekskursija laivu - tai pirmas žingsnis pažinti vieną žymiausių Lietuvos istorinių miestų - Trakus. Iš naujo atraskite ežeringąjį, legendomis apipintą miestą! Plaukiodami apžvelgsite Trakų pilį, išvysite Užutrakio grafo J. Tiškevičiaus rūmus bei pasigrožėsite nuostabiu apylinkių gamtovaizdžiu. Puikūs įspūdžiai ir gera nuotaika garantuota!

Pasiūlymą sudaro:

  • Ekskursija į alpakų ūkį-veislyną „ALPAKOS TRAKAI“ -  3 asmenų šeimai (trukmė 1val. 45 min.);
  • Ekskursija laivu „Nepažinti Trakai“ - 3 asmenų šeimai (trukmė 45 min.).
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta „ALPAKOS TRAKAI“, Seimėnų kaimas; Trakų pilies salos prieplauka
Kam skirta 3 asmenų šeimai
Veiksmo trukmė Visa diena
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Sezonas nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d.
Apranga Patogi
Svarbi info Būtina išankstinė registracija (kontaktiniai telefonai bus matomi dovanų kupone). Specialų kuponą ekskursijai laivu reikės atsiimti veislyne
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!