SPA ritualas Himalajų druskos lovoje

SPA ritualas Himalajų druskos lovoje
28,00 €

Atgaivą kūnui ir sielai padovanos CITRUSINIŲ VAISIŲ GAIVA, kurią sudaro kūno šveitimas ir viso kūno masažas su citrusinių vaisių eteriniais aliejais. Šios procedūros ypatingos dar ir tuo, kad yra atliekamos ne ant įprasto masažinio stalo, o ant Himalajų druskos lovos!

90 min. trukmės SPA ritualo CITRUSINIŲ VAISIŲ GAIVA eiga:

  • Pirmiausia, atliekamas viso kūno šveitimas, kurio metu oda kruopščiai nuvaloma, pašalinamas negyvų odos ląstelių sluoksnis, išvalomos poros. Po šveitimo pastebimai pagerėja odos būklė ir funkcijos – ji tampa švelni, glotni ir elastinga.
  • Aromaterapinio masažo metu atpalaiduojamos pagrindinės raumenų grupės ir pašalinamas nuovargis, nuslopinama susikaupusi įtampa, grąžinamas emocijų bei geros savijautos balansas. Masažas atliekamas su citrusinių vaisių eteriniais aliejais – citrusinių vaisių aromatas atgaivins ne tik kūną, bet ir sielą!

Ritualą sudarančios procedūros skirtos viso kūno sveikatinimui ir relaksacijai. Jos padeda įveikti nuovargį, gražina kūno odą, spartina medžiagų apykaitą ir kraujotaką, iš organizmo pašalina šlakus bei gerina bendrą savijautą – tikrai verta išbandyti!

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta "Aurea", Ramygalos g. 48-2, Panevėžys
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 90 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Nesvarbu
Svarbi info Būtina išankstinė registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!