Spa procedūra „Gintaro kelias“

Spa procedūra „Gintaro kelias“
89,00 €

Gydymas gintaru yra žinomas tūkstantmečiais, tai - rimtas pagrindas tikėti jo galia. Mūsų protėviai gintaro miltelius maišė su įvairiais ekstraktais, tepalais, kuriuos tepė ant odos, gėrė kaip vaistus.Terapinį poveikį mokslininkai aiškina gintaro magnetinėmis savybėmis - gintaras sugeba pakrauti ir paleisti energiją. Jis veikia kaip magnetas, stiprindamas arba mažindamas organizmo vidinio magnetinio lauko spinduliavimą. Gintaro biostimuliacija skatina hormonų gamybą, o šie aktyvina kraujo tiekimą sutrikusiems organams, taip palengvinamas jų gijimas.

Gintaro dulkių šveitiklis stimulioja metabolizmo procesus, odos ir raumenų balansą, veikia paviršutinius ir gilesnius audinių sluoksnius, stiprina ir patempia audinių sienelės, padeda pašalinti nuovargio, apatijos, nemigos, energijos trūkumo simptomus.

Trinant gintaru odos paviršių išsiskiria neigiami jonai, skatinantys energijos apykaitą visame organizme, tai pašalina nuovargį, gerina kraujo tekėjimą, tvarko nervų sistemą, kovoja su uždegimais, stabdo ląstelių oksidaciją ir skatina jų regeneraciją. Neigiami deguonies jonai atstato energetinę pusiausvyrą kraujo kūneliuose. Taip pat, neigiami deguonies jonai pasižymi poveikiu prieš trombozę ir aterosklerozę, taip padedami sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų riziką.
Masažas su aliejumi suteikia tonizuojantį ir treniruojantį poveikį kraujagyslėms. Pagerėja odos maitinimas, medžiagų apykaita, padidėja odos-raumenų tonusas, oda tampa elastinga, tampri, lygi ir švelni. Gintaro aliejus turi savitą, malonų kvapą, pasižymintį imunitetą stimuliuojančiu poveikiu ir žaizdeles gydančiomis savybėmis, tepant ant odos greitai įsigeria. Kaip aromaterapijos priemonė, aliejus padeda gydant viršutinių kvėpavimo takų ligas, palengvina organizmo būklę esant bronchinei astmai.

Pojūtis: ilgaamžis gintaras ramina, saugo, primena vaikystės ir laimės akimirkas. Gintaras skatina savisaugos instinktą, spinduliuoja saulės energiją, šilumą, kovoja su stresu, suteikia naujų jėgų, tikėjimo, vilties.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta VŠĮ “Gyvas kelias”, Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda.
Kam skirta 1 asmeniui.
Veiksmo trukmė 90 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga teikiama visus metus.
Apranga Aprangai jokių reikalavimų nėra.
Svarbi info Reikalinga išankstinė registracija.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!