Ekskusija laivu Trakuose ir saldi akimirka dviems

Ekskusija laivu Trakuose ir saldi akimirka dviems

Sena kaina: 43,00 €

Special Price 38,00 €

Ekskursija laivu - tai pirmas žingsnis pažinti vieną žymiausių Lietuvos istorinių miestų - Trakus. Iš naujo atraskite ežeringąjį, legendomis apipintą miestą!
Plaukiodami apžvelgsite Trakų pilį, išvysite Užutrakio grafo J. Tiškevičiaus rūmus bei pasigrožėsite nuostabiu apylinkių gamtovaizdžiu. Puikūs įspūdžiai ir gera nuotaika garantuota!

Pasimėgavus gamtos teikiamais malonumais turėsite puikia galimybę pasigrožėti analogų neturinčią saldžiąja ekspozicija AJ Šokoladinėje Trakuose. Tai pirmas Lietuvoje skulptūrų ir šokolado muziejus, kuriame eksponuojama daugiau nei šimtas meistrų sukurtų skulptūrų. Didžioji dalis kūrinių iš saldžios masės yra natūralaus dydžio. Mažiausia skulptūrėlė - maždaug žmogaus delno.

O dabar keliaukime į mažytę šventę, kuri pamalonins Jūsų gomurį ir širdį. Didžiulis dubuo šokolado, vaisiai, riešutai, marcipanas ir imbieras… tai kiekvieno smaližiaus svajonė. Galėsite mėgautis svaiginančiai saldžiais skoniais bei kvapais. Su brangiu žmogumi, jaukioje kavinukėje, skambant ramiai muzikai pamiršite rūpesčius, atsipalaiduosite ir tikrai maloniai praleisite laiką!


Pasiūlymą sudaro:

  • ekskursija laivu "Nepažinti Trakai“ 45 min., 2 asm.;
  • apsilankymas "AJ Šokoladinės" muziejuje 2 asm.;
  • šokolado fondiu.
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Ekskursija laivu - Trakų pilies salos prieplauka; muziejus - Vytauto g. 4; šokolado fondiu - Vytauto g. 4, Trakai
Kam skirta 2 asmenims
Veiksmo trukmė Visa diena
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Sezoniškumas: 05.01-09.30
Apranga Patogi
Svarbi info Būtina išankstinė registracija (kontaktiniai telefonai bus matomi dovanų kupone). Svarbu: specialius kuponus tolimesniems apsilankymams reikės atsiimti laive
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!