Skrydis virš Trakų ir Kernavės

Skrydis virš Trakų ir Kernavės
93,00 €
93,00 €

* Privalomi laukai

Padovanojus šį kuponą, dovanos gavėjui priklausys 45-50 min. trukmės apžvalginis skrydis lėktuvu virš TRAKŲ bei KERNAVĖS.

Kernavė yra viena geriausiai pažįstamų priešistorinių – viduramžių Lietuvos gyvenviečių. Kernavės archeologinių paminklų kompleksą sudaro piliakalnis – Aukuro Kalnas ir du priešpiliai – Mindaugo Sostas ir Lizdeikos Kalnas, taip pat papilys – Pilies Kalnas, papėdės gyvenvietė bei trys kapinynai. Čia traukia ekskursijos iš viso pasaulio, o mes siūlome visa tai pamatyti iš aukštai!

Prieš Jūsų akis atsivers kvapą gniaužianti panorama, kurią papildo Neries ir Pajautos slėnio vaizdai. O desertui - Galvės ežeras su nuostabiąja Trakų pilimi ir Užutrakio dvaru!

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Trakų raj.
Kam skirta 1-3 asm.
Veiksmo trukmė 45-50 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos palankios skrydžiams
Apranga neturi įtakos
Svarbi info Skrydžiui renkama 3 asmenų grupė. Maksimalus bendras keleivių svoris neturi viršyti 250 kg. 3-12 metų vaikai gali skristi lydimi vieno iš tėvų arba suaugusiojo, turinčio raštišką tėvų sutikimą. Esant netinkamoms skrydžiui oro sąlygoms, pramoga gali būti atidėta. Būtina registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!