Siuvimo kursai

Siuvimo kursai
36,00 €

Rasti išskirtinį, ne masiniu būdu pasiūtą drabužį - pastangų ir laiko reikalaujanti užduotis. Todėl vis daugiau susidomėjimo sulaukia toks įdomus ir prasmingas pomėgis - siuvimas.

Padovanokite savo artimam žmogui galimybę susipažinti su nuostabiu siuvimo pasauliu. Kursai tinka visiems: tiek pažengusiems, tiek visiškai nemokantiems siūti. Kiekvienas mokosi to, kas yra aktualu būtent jam. Jeigu dar nemokate, pirmos pamokos metu išmoksite naudotis siuvimo įranga, susipažinsite su pagrindinėmis sąvokomis. Jeigu jau žinote, kaip naudotis siuvimo įranga, galėsite pradėti siūti pasirinktą drabužį iš žurnalo, kurį prisitaikysite prie savo figūros išmatavimų.

Užsiėmimus vyksta tiek dienos metu, tiek vakarais.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Kalvarijų g. 124, Vilnius. Minijos g. 2, Klaipėda
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 3 pamokos po 3 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Nesvarbu
Svarbi info Kursai vyksta nuolat - prisijungti galima bet kuriuo metu, kai yra laisvų vietų grupėse. Visą reikiamą įrangą suteiks paslaugos teikėjas, o medžiagomis ir viskuo, ko reikės jūsų siuvamam drabužiui reikėtų pasirūpinti jums. Būtina išankstinė registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!