Siuvimo kursai pradedantiesiems pagal programą

Siuvimo kursai pradedantiesiems pagal programą
200,00 €

išskirtinį, ne masiniu būdu pasiūtą drabužį - pastangų ir laiko reikalaujanti užduotis. Todėl vis daugiau susidomėjimo sulaukia toks įdomus ir prasmingas pomėgis - siuvimas.

Padovanokite savo artimam žmogui galimybę susipažinti su nuostabiu siuvimo pasauliu. Siuvimo kursai pradedantiesiems yra skirti nemokantiems siūti. Per 80 akademinių valandų kursą išmoksite naudotis siuvimo įranga, teisingai išsimatuoti figūrą, suprasti ir teisingai naudotis siuvimo žurnalų iškarpomis, prisitaikant jas pagal savo figūros išmatavimus, pasiūsite 3 gaminius: sijoną, suknelę ir kelnes.

Yra galimybė rinktis rytinį, vakarinį ar savaitgalinį užsiėmimų laiką. 

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Laisvės pr. 125, Laisvės pr. 58, Vilnius; Laisvės al., Kaunas; 51A Minijos g. 2, Klaipėda; Tilžės 198, Šiauliai; Klaipėdos 146, Panevėžys
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 80 akademinių valandų
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Nesvarbu
Svarbi info Naujos pradedančiųjų grupės renkamos kas kelis mėnesius ir skelbiamos UAB SĖMĖS MAGIJA tinklalapyje, www.siuvimo-kursai.lt . Visą reikalingą įrangą suteiks paslaugos teikėjas, o medžiagomis ir viskuo, ko reikės jūsų siuvamam drabužiui reikėtų pasirūpinti jums. Būtina išankstinė registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!