Galvosūkių kambarys: Alchemikų paslaptys

Galvosūkių kambarys: Alchemikų paslaptys
50,00 €

Spaudos rūmų teritorijoje atrastas paslaptingas senovinis ALCHEMIKŲ KAMBARYS - viena didžiausių Vilniaus paslapčių, kurią įminti galite ir Jūs. Reikia tik suburti neeilinėms pramogoms neabejingų bendraminčių komandą ir visiems kartu gerai pasukti galvą - galvosūkiai Jus suvienys!

Alchemija - tai labai sena ir ilgaamžė tradicija. Daug metų alchemikai ieškojo substancijos - filosofinio akmens - galinčios metalus paversti vertingais, o žmogų nemirtingu. Filosofinis akmuo - penktasis elementas šalia Ugnies, Vandens, Oro ir Žemės. Tai ne tik lakus, kintantis daiktas, kiečiausias akmuo, pats nuostabiausias brangakmenis, bet ir niekam nereikalingas pakelės akmuo…

Jei tavo sieloje gyvena nuotykių ieškotojas, norintis leistis į išminties akmens paieškas ir praverti paslaptingo kambario duris, registruokis į žaidimą nedelsiant!

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Laisvės pr. 60, Vilnius
Kam skirta 2-5 asmenims
Veiksmo trukmė 1 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Patogi, judesių nevaržanti apranga
Svarbi info Paslapčių kambaryje apsilankyti galite I–VII 11.00–23.00 val. Paslauga teikiama asmenims nuo 12 m. amžiaus. Būtina išankstinė registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!