Rytinis skrydis oro balionu

Rytinis skrydis oro balionu
125,00 €
125,00 €

* Privalomi laukai

Pasisveikinkite su kylančia saule!

Nuo seno žmonės troško skraidyti kaip paukščiai. Šiandien mes turime tokią galimybę – skrydis oro balionu leis jums pažvelgti iš paukščio skrydžio į gražiausias Lietuvos vietas – Vilniaus senamiestį, Trakų pilį, Kauno miestą, Kernavės ar Molėtų ežerus. Pakilę aukštai tarp debesų, pamiršite visus dienos rūpesčius, o gimtadienio, sukaktuvių ar kitos šventės proga, tai bus geriausia dovana jums ir jūsų artimiesiems.

Skrydis prasidės nuo baliono paruošimo ir, jei tik Jūs norėsite, galėsite padėti paruošti balioną, susipažinti su maršruto nustatymu, baliono valdymu. Darbo dienomis skrendama apie 7 val. ryto, savaitgaliais apie 8 val. Skrydis truks apie valandą ir žemės komanda (pagal galimybe kartu su Jūsų draugais) lydės Jus žeme į balionų nusileidimo vietą, kur po skrydžio Jūs būsite oficialiai priimtas į Oro balionų oreivių klubą bei bus atliktos krikštynų apeigos.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Vilnius, Trakai
Kam skirta Asmenų skaičių pasirinkite meniu viršuje. Oro balionu gali skristi iki 6 keleivių + pilotas
Veiksmo trukmė Skrisite apie valandą, visa pramoga truks apie 3 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Balionais skraidoma visus metus, esant palankioms oro sąlygoms
Apranga Ore šiek tiek šalčiau, tad apsirenkite šilčiau pagal oro sąlygas
Svarbi info Darbo dienomis skrendama apie 7 val. ryto, savaitgaliais apie 8 val. Keleiviams suteikiamas nemokamas draudimas. Po skrydžio jūsų lauks įšventinimo į oreivius ceremonija su šampanu ir diplomu.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!