VIRTUALIOS REALYBĖS erdvė VR CITY I-IV

VIRTUALIOS REALYBĖS erdvė VR CITY I-IV
5,00 €
5,00 €

* Privalomi laukai

Naujai duris atvėrusi Virtualios realybės erdvė „VR CITY“ kviečia jus patirti naujus pasaulius! Virtuali realybė ranka pasiekiama - pabandyk, pamatyk, paliesk, pajausk!

Galbūt svajojate panėrus į vandenyno dugną stebėti plaukiojančius žydruosius banginius, skirsti į mėnulį kartu su Apollo kosmonautais, nuo karščio suskeldėjusioje dykumoje kovoti su įsiutusiais gyvaisiais numirėliais, sulaukti galimybės sukonstruoti žvaigždžių karų robotą R2D, ar miklinti savo ranką šaudymo iš lanko varžybose. Ir tai tik maža dalis iš daugiau nei 100 žaidimų ir patirčių kuriuos galėsite patirti taip tikroviškai, lyg iš tiesų pats ten būtumėte atsidūrę.

Jaukiai įrengtoje VR CITY žaidimų erdvėje yra net PENKIOS žaidimų erdvės, bei modernios HTC VIVE įrangos pagalba galėsite nusikelti ir atrasti dar nepažintus pasaulius, patirti tai kas įprastame gyvenime būtų tiesiog neįmanoma.

Dovaną sudaro:

  • vieneri virtualios realybės akiniai;
  • galimybė išbandyti lenktynių, pilotavimo simuliatorius bei vienintelius lietuvoje virtualios realybės kostiumus „HardlightVR“;
  • su vienu kuponu Jums priklausys 1 erdvė;
  • vienoje erdvėje rekomenduojama žaisti ne daugiau nei 5 žmonėms;
  • kiekvienoje erdvėje rasite patogią sofutę bendraminčiams prisėsti;
  • plačiaekranį televizorių padedantį dar geriau įsijausti į tai, ką patiria virtualiame pasaulyje esantis draugas;
  • taip pat karštų gėrimų aparatą, o užkandžius galite atsinešti savo;
  • prireikus pagalbos žaidimo metu VR CITY darbuotojo pagalbą galėsite išsikviesti net nenusiimdami virtualios realybės įrangos. Pokalbis vyks tiesiog virtualioje realybėje;
  • patirtis ir žaidimus kiek norėsite galėsite rinktis pats savarankiškai - be darbuotojo įsikišimo;
  • žaidžiant su draugu atskirose VR CITY žaidimo erdvėse - galėsite susitikti jūsų pasirinkto žaidimo vienoje virtualioje realybėje.
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Saulėtekio al. 41, Vilnius
Kam skirta Iki 5 asmenų kompanijai (žaidžiant pasikeičiant)
Veiksmo trukmė Pasirinktinai: 30 min.; 1 val. arba 2 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Patogi
Svarbi info Pasiūlymas galioja I-IV. Būtina išankstinė registracija. Su šiuo pasiūlymu Jums priklausys: viena virtualios realybės žaidimų erdvė, vienas virtualios realybės įrangos komplektas, virš 100 žaidimų lobynas Jums išsirinkti
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!