Poilsis prie Platelių ežero + nardymas su mini fotosesija

Poilsis prie Platelių ežero + nardymas su mini fotosesija
112,95 €
Planuojate atostogas kartu su šeima, draugais ar antrąja puse ir ieškote jaukios nakvynės vienoje iš gražiausių Lietuvos vietų? Šiandien kviečiame Jus į nuostabios gamtos apsuptyje ir visai šalia ypač gražaus ir vieno švariausių Platelių ežero įsikūrusius poilsio namus! Čia Jūsų laukia neapsakomo grožio gamta, ramiai tyvuliuojantis Platelių ežeras, bei taip pat šalia įsikuręs Šaltojo karo muziejus. O kad atostogos būtų dar įsimintinesnės, Jūsų laukia nardymas su mini fotosesija Platelių ežere! Pasirūpinkite savo vasaros laisvalaikiu jau dabar – juk taip malonu žinoti, kad darbo savaitei pasibaigus, Jūsų laukia dieviškas atsipalaidavimas, ramybė ir tikras poilsis!
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Poilsio namai „Šienainis“, Plungės raj., Paplatelės km.
Kam skirta 2 asmenims. Gyvensite dviviečiame kambaryje.
Veiksmo trukmė 2 dienos (1 nakvynė).
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Paslauga teikiama šiltuoju metų laiku (06.01 - 09.15).
Apranga Nardymui turėkite maudymosi kostiumą ir rankšluostį.
Svarbi info Poilsio namuose yra virtuvė, todėl maistą galėsite gamintis vietoje. Įskaičiuota: nardymo instruktažas, įrangos nuoma, instruktoriaus paslaugos, bilietas į povandeninę meno galeriją, akimirkų įamžinimas fotografijose. Prieš nėrimą asmuo turės patvirtinti savo sveikatos būklę užpildydamas klausimyną. Paslauga teikiama asmenims, vyresniems nei 10 m. amžiaus. Nepilnamečiams reikalingas tėvų/globėjų sutikimas.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!