Plaukimas irklente Trakuose

Plaukimas irklente Trakuose
10,00 €

Atsistoji ant lentos… griebi irklą į rankas... vienas kitas elegantiškas yris ir slysti sau vandens paviršiumi kaip ilgakojis vandeninis čiuožikas. Tam, kad išmokti „išsilaikyti“ ant irklentės užtenką pirmų dešimties minučių. Siūlome smagų 1 val. pasiplaukiojimą irklente Trakuose.

Tie, kurie dar nebandė, turėtų suklusti. Tai vienas saugiausių sportų, kuris padeda itin efektyviai deginti kalorijas, o be to, tai labai smagu ir sveika. Irklentės šiuo metu ypač greitai populiarėjanti laisvalaikio pramoga. Tai puikus būdas pabėgti nuo kasdienės darbų rutinos, pasigrožėti gamta, atpalaiduoti sielą ir kartu atlikti viso kūno mankštą. Galite ne tik mankštintis irdamiesi, bet ir ant irklentės atlikti įvairius kūno balanso pratimus, taip stiprindami išorinius ir giluminius raumenis didindami kūno judesių ir lankstumo amplitudę.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Trakai
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 1 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Patogi, nevaržanti judesių apranga
Svarbi info Būtina išankstinė registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!