Pimpačkiukų mūšis

Pimpačkiukų mūšis
60,00 €

Nauja pramoga vaikams „Pimpačkiukų mūšis“, tai aktyvus komandinis žaidimas, kuriame vaikų kompanija apginkluojama vaikiškais šautuvėliais, pritaikytais šaudyti vieniems į kitus. Specialūs minkšti kamuoliukai, kuriais šaudoma neleidžia susižeisti ir patirti traumų, šaudymas vieniems į kitus yra saugus ir be galo linksmas užsiėmimas.

Specialioje salėje, paverstoje kovai skirtu labirintu, dvi komandos kovoja viena prieš kitą, stengdamosi „nušauti“ arba susprogdinti „granatomis“ kuo daugiau priešininkų bei įvykdyti kitas užduotis, už ką skiriami taškai. Varžomasi keletą kėlinių, kol pasibaigus laikui, daugiausia taškų surinkusi komanda skelbiama nugalėtoja.

Jūs gausite specialius šautuvėlius aprūpintus saugiais „šoviniais“ - kamuoliukais. Patyrę instruktoriai išmokys naudotis šia įranga, paaiškins kaip šaudyti ir pataikyti ten, kur norite. Tik nuo jūsų priklausys, ar tapsite vakaro herojumi, ir kiek priešininkų „kris“ nuo taiklių jūsų šūvių.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta VŠĮ „Strėlė", Liepsnos g 3, Vilnius
Kam skirta 2-20 vaikų kompanijai
Veiksmo trukmė 1 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga teikiama nepriklausomai nuo oro sąlygų
Apranga Judesių nevaržanti apranga ir sportinė avalynė
Svarbi info Reikalinga išankstinė registracija (kontaktai bus matomi dovanų kupone). Minimalus žaidėjų amžius – nuo 5 iki 12 metų. Atsineškite gerą nuotaiką, kovingumą ir pergalės troškimą, o visa kita palikite mums. Yra galimybė atsinešti užkandius ir gėrimus
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!