Gydomojo pečių juostos masažo abonementas (4 vizitai)

Gydomojo pečių juostos masažo abonementas (4 vizitai)

Sena kaina: 275,00 €

Special Price 110,00 €

Peties skausmas – gana dažnas sveikatos sutrikimas, kurį gali sukelti labai įvairios priežastys. Kartais peties skausmą lemia traumos, o kartais – lėtinės ligos. Neretai peties skausmo priežastimi tampa ir neatsargiai atlikti judesiai – pavyzdžiui, jei keliant nešulį buvo patempta ranka. Pajutus ūmų skausmą labai svarbu nedelsti – peties skausmas gali būti susijęs su patirtais kaulų lūžiais ar raiščių plyšimu. Jei skausmas yra lėtinis, tokiu atveju jį galėjo sukelti tam tikros ligos, todėl būtina jas kuo greičiau diagnozuoti.

MEDMASTERS - tai sveikatingumo centras, įsikūręs Vilniaus miesto centre. Jame dirba tik ilgametę darbo patirtį sukaupę ir medicininį išsilavinimą įgiję masažuotojai, turintys regos negalią, tačiau stiprias ir energingas matančias rankas, kurių dėka pasijusite atgiję lyg iš naujo.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Medmasters, Šeimyniškių g. 21A, Vilnius
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 40 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Nesvarbu
Svarbi info Būtina išankstinė registracija (kontaktai bus matomi dovanų kupone)
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!