Pažintinis plaukimas baidarėmis Nerimi Kaune

Pažintinis plaukimas baidarėmis Nerimi Kaune
40,00 €

Tikriausiai pastebėjote, kad skirtingai vietovės atrodo, kai keliaujama pėsčiomis, automobiliu, autobusu ar dviračiu. O kaip miestas gali atrodyti plaukiant baidare?

Pasinaudokite galimybe pamatyti kitokį Kauną nuo vandens plaukdami baidarėmis Nerimi! Leisdamiesi žemyn upe išvysite populiariausias miesto vietas.

Plaukimas baidarėmis maršrutu „Panerio poilsiavietė – Č. Radzinausko tiltas“ – tai 15,5 km trasa, kurioje įsimintinai galite praleisti laiką su šeima ar draugais susipažįstant su miestu iš kito kampo. Šiuo maršrutu galima plaukti darbo dieną, po darbų ar savaitgaliais. Norite plaukti su mažais vaikais? Nemokamai į baidarę duosime papildomą kėdutę

Įsigijus šį pasiūlymą priklauso:

Dvivietė universali anglų gamybos VISTA baidarė, gelbėjimosi liemenės, irklai, hermetinis maišas.

Plaukiančiųjų nuvežimas į starto vietą (plaukimo metu nuosavus automobilius galima palikti Kulautuvos g. 45 F aikštelėje);

Plaukimo trukmė 2,5 - 4 val.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Kaunas
Kam skirta 2 asmenims
Veiksmo trukmė iki 4 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Tinkamos plaukimui
Apranga Lasvalaikiui skirta apranga, apsauga nuo lietaus ir saulės.
Svarbi info Paslauga teikiama nuo balandžio 1 d. iki spalio 1 d., jei oro sąlygos leidžia – ilgiau. Dėl nepalankių oro sąlygų pramoga gali būti atšaukta. Vaikai turi būti lydimi tėvelių arba turėti jų sutikimą. Apie rezervacijos atšaukimą būtina informuoti prieš 2 dienas. Nepranešus apie neatvykimą laiku, paslaugos teikėjas pasilieka teisę anuliuoti dovanų čekį. Paslauga teikiama visomis savaitės dienomis.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!