Pažintinis plaukimas baidarėmis Kauno rajone

Pažintinis plaukimas baidarėmis Kauno rajone
35,00 €

Ar kada susimąstėte, kiek neatrastų kampelių yra mūsų gimtojoje žemėje? O kiek įspūdį paliekančių gamtos objektų galime atrasti net ir Kauno rajone? Piliakalniai, dvarai ir bažnyčios – tai dar ne viskas, ką galima aplankyti ir apžiūrėti. O kiek dar lankomų objektų yra, kurių paprastai nepamatysi važiuojant automobiliu ar vaikštant pėsčiomis...
Plaukdami Nerimi baidarėmis ne tik išvysite Neries upės salas, bet susipažinsite ir su didžiausiu Lietuvos upių Gaidelio akmeniu, įspūdingomis Andruškonių bei Drąseikių atodangomis, Mykoliškių dvaro liekanomis bei liepų alėja.
Plaukimas baidarėmis maršrutu „Batėgala – Panerio poilsiavietė“ - 16 km trasa, kurioje užmiršite kasdienius rūpesčius ir pasinersite į gamtos harmoniją didingosios Neries upės apsuptyje. Poplaukimo galėsite atsikvėpti Panerio poilsiavietėje ir pasimėgauti iškylavimo malonumais gamindami ant laužo mėgstamą maistą.

Įsigijus šį pasiūlymą priklauso:
Dvivietė universali anglų gamybos VISTA baidarė, gelbėjimosi liemenės, irklai, hermetinis maišas.
Plaukiančiųjų nuvežimas į starto vietą (plaukimo metu nuosavus automobilius saugiai galima palikti
Panerio poilsiavietėje);
Plaukimo trukmė 2,5 - 4 val.
Pasibuvimas Panerio poilsiavietėje po plaukimo 2 val.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Kauno raj.
Kam skirta 2 asmenims
Veiksmo trukmė iki 6 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Ne
Apranga Rekomenduojama laisvalaikiui skirta apranga, apsauga nuo lietaus ir saulės.
Svarbi info Paslauga teikiama nuo balandžio 1 d. iki spalio 1 d., jei oro sąlygos leidžia – ilgiau. Dėl nepalankių oro sąlygų pramoga gali būti atšaukta. Vaikai turi būti lydimi tėvelių arba turėti jų sutikimą. Apie rezervacijos atšaukimą būtina informuoti prieš 2 dienas. Nepranešus apie neatvykimą laiku, paslaugos teikėjas pasilieka teisę anuliuoti dovanų čekį. Paslauga teikiama visomis savaitės dienomis. Būtina registracija.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!