Pažintinis nėrimas prie istorinio tilto polių

Pažintinis nėrimas prie istorinio tilto polių
99,00 €

Dovana siekiantiems gyvenime iššūkių ir išskirtinių potyrių!

Siūlome praskleisti paslapties šydą ir savo akimis pamatyti LDK klestėjimo laikus menantį, istorinį paveldą autentiškoje aplinkoje. Esame pasiruošę jums padėti pažvelgti į Platelių ežero gelmių paslaptis, kur 10-ies metrų gylyje, dažnai didingų lydekų saugomi, stūkso senojo tilto, jungusio Šventorkalnį ir Pilies salą, poliai. 

Išklausę neilgą instruktažą apie nėrimą ir užsidėję nardymo įrangą, kurią suteiksime nardymo centre, patogiu ir narams pritaikytu pontoniniu kateriu vyksime į nėrimo vietą, grožėdamiesi nuostabia ežero gamta.

Nėrimo metu, individualiai prižiūrint patyrusio instruktoriaus, galėsite pamatyti laiko paveiktus, srovių paverstus, senojo tilto polius, kurie mena 500 metų istorijos tarpsnį. 280 metrų ruože tilto poliai užburia savo didybe ir verčia susimąstyti apie žmonių, galėjusių sukurti tokį inžinerinį statinį, unikalumą. Šiame maršrute dažnai galima sutikti įspūdingo dydžio lydekas, kurios šio istorinio paveldo fone, atrodo kaip sergėtojos, saugančios šios vietos paslaptis.

Pasinėrę į ežerą ir aplankę unikalų istorinį objektą, praturtinsite savo įspūdžių lobyną. Taip pat, tai puiki dovana draugui, artimam žmogui, leisianti bent trumpam pakeisti skubančio ir triukšmingo pasaulio kasdienybę į galimybę patirti gelmės ramumą, tylą ir užburiančius vaizdus bei neišdildomus įspūdžius.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Plateliai, Ežero g. 40 - Nardymo centras Oktopusas (jachklubas)
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė Visas programos laikas 1.30 val., nėrimo laikas - 40 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Paslauga siūloma vasaros sezono metu (birželio - rugpjūčio mėn)
Apranga Su savimi turėti maudymosi kostiumėlį, maudymosi glaudes, rankšluostį
Svarbi info Reikalinga išankstinė registracija (kontaktai bus matomi dovanų kupone)
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!