Kūrybinės dirbtuvės su juvelyrikos dizainere

Kūrybinės dirbtuvės su juvelyrikos dizainere
39,00 €
39,00 €

* Privalomi laukai

Ar kada nors svajojai tapti dizainere/iu ir savo rankomis susikurti originalų papuošalą? Pasinaudokite unikalia proga išbandyti savo kūrybines jėgas dizaino dirbtuvėse su modernios juvelyrikos kūrėja Melita Rus.

Ji - jauna, plataus spektro kūrėja, kostiumių dizainerė, atsidavusi savo aistrai – juvelyrikai bei prekinio ženklo Mellow wear įkūrėja. Dirbtuvių metu dizainerė pasidalins kūrybinio mąstymo bei stiliaus paslaptimis, taip pat išmokys sujungti nesuderinamas medžiagas ir padės atskleisti Jūsų kūrėjo gyslelę. Taip pat galėsite susikurti ne tik savo unikalų papuošalą, bet ir jo pakuotę. Šios dirbtuvės tai puiki galimybė išbandyti kažką naujo ir neįprasto ar paversti jūsų gimtadienio, mergvakario ar įmonės šventę – nepamirštama. Kūrybinės dirbtuvės vyksta erdvioje šviesioje studijoje, kurioje čia pat galėsite įsiamžinti su savo pagamintais kūriniais. (Už papildomą 80€ mokestį visas kūrybines dirbtuves gali įamžinti (80vnt. Suretušuotų nuotraukų) profesionali fotografė Eglė Jasiukaitytė.)

Pasiūlymą sudaro:

  • medžiagos naudojamos kūrybinių dirbtuvių metu;
  • visi reikiami įrankiai;
  • Jūsų susikurto papuošalo pakuotė.
Plačiau

Papildoma informacija

Vieta Vilkpedės g. 8-5, Vilnius
Kam skirta 1, 2, 6-8 arba 10 asmenų grupei pasirinktinai
Veiksmo trukmė 2-2,5 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Patogi
Svarbi info Būtina išankstinė registracija. Jaunesni nei 12 metų amžiaus asmenys turi būti lydimi suaugusiųjų. Užsiemimo metu gali būti naudojamos įvairios statybinės, tekstilinės, medžiagos, dažai, metalinės detalės ir t.t. Svarbu! Dizaino dirbtuvių tematikos būna skirtingos, jas ir medžiagas taip pat galima suderinti, pritaikyti prie progos ar temos
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!