Kompleksinis – ajurvedinis veido ir dekolte masažas KERALA

Kompleksinis – ajurvedinis veido ir dekolte masažas KERALA
49,00 €

Kompleksinis – ajurvedinis veido ir dekoltė srities masažas  – toks masažas, kurį prisiminsite ir jausite dar labai ilgai… Tai masažas, kuris privers Jus pasijusti taip, lyg buvote valandą išskirtinai gerame viso kūno masaže. Atsigaus ne tik kūnas ir protas, bet ir siela. Masažo metu kiekvienas atras kelią nors trumpam pabėgti nuo kasdienybės, pailsės nuo dienos rūpesčių, sustiprins sveikatą, atjaunins kūną, nuramins protą ir atras vidinę ramybę ir grožį…

Masažo metu naudojami ypač natūralūs sezamo ir rožių aliejai, bei rožių vanduo, kurie praturtinti įvairiais vitaminais A, C, B, E ir mineralais, mažina nervinę įtampa ir sustiprina visą organizmą, pasižymi antidepresiniu, antioksidaciniu, antiseptiniu poveikiu.

Galvos masažas ne veltui vadinamas masažų “desertu”. Galva masažuojama aktyviais arba nuglostomais judesiais. Masažo metu gerėja galvos srities kraujotaka, turintiems plaukų slinkimo problemų ilgainiui tai paskatina plaukų augimą, galvos odos sluoksnių atsinaujinama. Galvos masažo metu atpalaiduojamas įsitempęs skalpas, dažnai nugrimztama į gilų sapną. Todėl po masažo jausitės ypač gerai pailsėję – tarsi nubudę po sapno.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Vilnius
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 30 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Neturi įtakos
Svarbi info Masažą galimą atlikti visiems, išskyrus tiems, kas alergiški aliejams rožių ir sezamo. Būtina registracija.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!