Jojimo pamoka su treneriu

Jojimo pamoka su treneriu
19,99 €

Jojimo pamokos metu jūs gaunate ne tik žirgą, bet ir trenerį, kuris su jumis individualiai dirba. Individualios jojimo pamokos skirtos tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Individualiai pritaikome treniruočių laiką ir intensyvumą, pagal kiekvieno raitelio poreikius, trenerio sudarytą jojimo programą, atsižvelgiant į raitelių tikslus bei gebėjimus.

Taisyklingas jojimas stiprina visą žmogaus organizmą. Geros emocijos suteikia energijos ir padeda įsisavinti savo jausmus, lavina emocinį intelektą. Bendraudami su žirgu išmokstame bandrauti su savimi ir su kitais žmonėmis. Jodinėjimas ne tik promoga, bet ir aktyvus poilsis, o psichologai teigia, jog tai - terapija. Bendravimas su žirgais sumažina nuovargį ir pakelia nuotaiką.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Mačiuliškių g. 58, Vilnius
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė ~40 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Jodinėjama visus metus, tačiau esant nepalankioms oro sąlygoms, paslauga neteikiama
Apranga Batai turėtų būti kietu padu su žema pakulne. Draudžiama avėti aukštakulnius, basutes ar joti visai be avalynės, taip pat su šortais, bridžais ar suknele
Svarbi info Būtina išankstinė registracija (kontaktai bus matomi dovanų kupone)
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!