Harmonizuojantis – ajurvedinis viso kūno masažas

Harmonizuojantis – ajurvedinis viso kūno masažas
63,00 €

Harmonizuojanis – ajurvedinis viso kūno masažas – pats populiariausias tradicinis indiškas masažas, kurio vardą rasite visame pasaulyje. “Shanti Kerala” – visų masažų geriausių savybių rinkinys. Nėra nė vienas kūno vietos (pradedant kojų piršteliais ir baigiant ausimis), kuri nebūtų pamaloninta šio užburiančio masažo.

Masažas skirtas: tiek senjorui, tiek mamai ar tėčiui, tiek sūnui tiek dukrai,tiek porai ar vienišiui. Tai visiems tinkantis masažas – nesvarbu, ar esi per daug pavargęs, ar per daug apatiškas. Tie, kas labai įsibėgėję, bus nuraminti, o tie, kam niekas neįdomu – gaus tonuso. Tai vidinį balansą dovanojantis masažas.

Atitrūkite nuo kasdieninės rutinos ir pabūkite tik su savimi! Ajurvedinis masažas atpalaiduos ir suteiks naujų jėgų Jūsų kūnui, nuramins protą bei harmonizuos sielą! Tai tobula dovana bet kokia proga!

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Vilnius
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 1 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Neturi įtakos
Svarbi info Būtina išsankstinė registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!