Greitasis pasimatymas

Greitasis pasimatymas
22,00 €

Speed dating (liet. “greitasis pasimatymas”) - modernus pažinčių renginys, skirtas žmogui, norinčiam susipažinti, surasti bičiulių, o galbūt sutikti ir antrąją pusę!

Renginio formatas: paprastai dalyvauja vienodas panašaus amžiaus moterų ir vyrų skaičius. Sėdate prie stalo ir su kiekvienu dalyviu bendraujate vos 4 minutes, suskambėjus signalui, einate prie kito, po 4 minučių - dar prie kito, taip sukdami pažinčių ratą. Po naujos pažinties, kiekvienas dalyvis specialioje kortelėje pažymi ar norėtų dar kartą vieną ar kitą žmogų sutikti. "Taip" reiškia, jog tai žmogus, su kuriuo tau buvo malonu bendrauti ir norėtum su juo susitikti ateityje. Organizatoriams suvedus rezultatus, dalyviai, vienas kitam pasakę „TAIP“, gauna vienas kito kontaktus!

Dalyvių amžiaus grupės: 20-27 m. ir 27-35 m. Į pasiūlymą įskaičiuotas gėrimas.

Renginio metu gali dalyvauti ~20 dalyvių: 10 moterų ir 10 vyrų. Renginiai vyksta Vilniuje ir Kaune pasirinktinai. Daugiau informacijos www.speeddating.lt

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Vilnius, Kaunas
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė Apie 1 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga O kaip rengtumėtės eidami į pasimątymą?
Svarbi info Dalyviai privalo užsiregistruoti į renginį ne vėliau kaip 5 dienos iki renginio datos el. paštu info@xxiarenginiai.lt arba tel. nr. 8 67418881. Registruojantis reikia nurodyti: kupone esantį registracijosnr, dalyvio vardą, el. paštą, tel. nr., miestą bei amžiaus grupę, kurioje dalyvaus
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!