Praleiskite dieną Trakuose

Praleiskite dieną Trakuose

Sena kaina: 46,40 €

Special Price 41,00 €

Jums suteikiame puikią galimybę aplankyti pirmajį alpakų veislyną, esantį visai netoli nuo Vilniaus,Trakų rajone. Galėsite tiesiogiai prisiliesti prie gamtos, atsipūsti nuo skubėjimo, pamiršti stresą, pabūti gamtoje, paliesti švelnią alpakų vilną ir sužinoti kai ką naujo apie šiuos nuostabius gyvūnus. Ekskursijos metu jūs sužinosite iš kur kilo ir kaip į Lietuvą atvyko pirmosios alpakos, kuo ypatingi šie gyvūnai, kuo jie minta ir kaip tarpusavyje bendrauja.Taip pat galėsite tiesiogiai pabendrauti su šiais gyvūnais, juos paliesti, paglostyti, pamaitinti iš rankų savo atvežtais obuoliais ar morkomis arba mūsų turimu maistu.Turėsite galimybę pavedžioti alpakas su pavadėliu bei pasidaryti sau keletą įspūdingų nuotraukų.

Ekskursija laivu - tai pirmas žingsnis pažinti vieną žymiausių Lietuvos istorinių miestų - Trakus. Iš naujo atraskite ežeringąjį, legendomis apipintą miestą!
Plaukiodami apžvelgsite Trakų pilį, išvysite Užutrakio grafo J. Tiškevičiaus rūmus bei pasigrožėsite nuostabiu apylinkių gamtovaizdžiu. Puikūs įspūdžiai ir gera nuotaika garantuota!

Pasimėgavus gamtos teikiamais malonumais turėsite puikia galimybę pasigrožėti analogų neturinčią saldžiąja ekspozicija AJ Šokoladinėje Trakuose. Tai pirmas Lietuvoje skulptūrų ir šokolado muziejus, kuriame eksponuojama daugiau nei šimtas meistrų sukurtų skulptūrų. Didžioji dalis kūrinių iš saldžios masės yra natūralaus dydžio. Mažiausia skulptūrėlė - maždaug žmogaus delno.

O dabar keliaukime pasimėgauti karaimiškom vaišėm „Senojoje Kibininėje“, kur Jūsų lauks tradiciniai Trakų kibinai.


Pasiūlymą sudaro:

  • ekskursija į alpakų ūkį-veislyną "ALPAKOS TRAKAI" 2 asm.;
  • ekskursija laivu "Nepažinti Trakai" 45 min., 2 asm.;
  • apsilankymas "AJ Šokoladinės" muziejuje 2 asm.;
  • karaimiškos vaišės "Senojoje kibininėje" 2 asm. (po 2 kibinus + sultinys).
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Alpakos - Seimėnų km.; ekskursija laivu - Trakų pilies salos prieplauka; muziejus - Vytauto g. 4; kibininė, Karaimų g. 65
Kam skirta 2 asmenims
Veiksmo trukmė Visa diena
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Sezoniškumas: 05.01-09.30
Apranga Patogi
Svarbi info Būtina išankstinė registracija (kontaktiniai telefonai bus matomi dovanų kupone). Svarbu: specialius kuponus tolimesniems apsilankymams reikės atsiimti veislyne "ALPAKOS TRAKAI"
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!