Kūno korekcijos ir gydomujų masažų kompleksas

Kūno korekcijos ir gydomujų masažų kompleksas
50,00 €

Masažas skatina organizmo sąmoningumą bei energijos antplūdį ir užtikrina gerą savijautą. Masažo teikiama nauda žmogaus gyvenimo kokybės gerinimui puikiai padeda gydyti modernaus gyvenimo būdo sukeltus sveikatos sutrikimus.

  • Galvos masažas - tai ypatingai maloni ir raminanti procedūra, padedanti nuraminti galvos skausmus ir stimuliuojanti galvoje esančias nervų galūnėles.
  • Gydomasis nugaros masažas. Nugaroje yra išsidėstę stambesnieji laikysenai reikalingi raumenys, be to, nugaros nervų šakneles galima pasiekti tik iš nugaros. Nugaros masažo metu padidėja raumenų ir su jais susijusių nervų tonusas, kas teigiamai veikia stuburą ir smegenis.
  • Sėdmenų ir kojų korekcinis masažas. Mankštiname raumenis, intensyviname limfos tekėjimą, šaliname raumenų nuovargį; pagrindinis akcentas ties šonais, kur visąlaik taikosi kauptis riebalai.
  • Kojų masažas - tai puiki galimybė suteikti kojoms užtarnautą poilsį nes mėšlungis ir varikozė yra nuovargio simptomai.
  • Rankų masažas labai svarbi procedūra, nes rankas dengiančios odos nervai yra tiesiogiai susiję su vidaus organų veiklą kontroliuojanti nervų grupė. Dėl to rankų masažas itin ramina.

Optimaliems rezultatams pasiekti rekomenduojamas 10 kūno korekcijos ir gydomųjų masažų komplekso procedūrų kursas. 

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta UAB "Tavo masažas", M. K. Oginskio g. 3, Vilnius
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 60 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Patogi
Svarbi info Būtina išankstinė registracija <3sav. prieš norimą datą
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!