Ekskursija „Nuodėmių miestas"

Ekskursija „Nuodėmių miestas"
16,99 €

Išgirsite šokiruojančių faktų apie seniausią profesiją- prostituciją. Sužinosite, kad ir Vilnius turėjo Raudonųjų Žibintų kvartalą. Kokias nuodėmes slėpė didingos senamiesčio gatvelės? Čia vaikščiojo ne tik didikai, bet knibždėte knibždėjo ir laisvo elgesio merginos. Prabangūs pastatai suburdavo neištikimus vyrus, jaunus studentus, didikus ar aukštus valstybės pareigūnus. Kiekuždirbdavo plaštakės? Kaip jos gyveno? Kas jas globojo? O ar galima jų sutikti ir šiandien?

Pastabos:

  • N-18. Minimi vulgarūs faktai;
  • Po atviru dangumi;
  • Sudeginama ~371 kcal.
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Vilnius
Kam skirta 1 asmeniui. Pramoga vyksta, kai į ją susirenka 6 asm. grupė
Veiksmo trukmė Apie 2 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga teikiama visus metus.
Apranga Patogi avalynė
Svarbi info Reikalinga išankstinė rezervacija. Paslauga teikiama nuo 18 metų, nes bus minima vulgarių faktų. Ekskursijos metu į objektų vidų nepatenkama. Būtina išankstinė registracija: vaiduokliai.lt/dovanu-cekis/dovanu-cekio-registracija. Ekskursijos lietuvių k. numatomos kiekvieną pirmąjį mėnesio penktadienį 19:00.  Datos ir laikas gali kisti
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!