DRIFT MOKYKLA

DRIFT MOKYKLA
250,00 €

Nori išmokti profesonaliai vairuoti ir suvaldyti automobilį ekstremalioje situacijoje? O gal nori išbandyti savo jėgas drifte, bet nežinai nuo ko pradėti? Šiais metais vėl startuoja didelio susidomėjimo sulaukusi DRIFTO MOKYKLA.

Siūlome pačią naudingiausią vairavimo įgūdžių tobulinimo pamoką su vienu iš geriausių Lietuvos pilotų, 2018 metų drifto vice čempionu bei autosporto virtuozu - Vygantu Rimkumi. Vygantas - profesonalus ir dėmesingas drifto mokytojas, pasidalins savo ilgamete vairavimo patirtimi bei nuosekliai jus išmokins:

  • teorinių žinių kaip kontroliuoti slystantį automobilį ir kaip tinkamai paruošti sportinį bolidą;
  • kontroliuoti pačiam šoninį slydimą;
  • kaip su V8 varikliu paversti padangas dūmais!


Visa tai išmoksite vairuodami išskirtinai driftui sukurtą BMW automobilį, kuris išvysto daugiau kaip 300 arklio galių, per kelias sekundes pasiekęs didelį greitį akimirksniu padangas paverčia dūmais. Pamokoje praleistas laikas taps azartiškiausiu bei įsimintiniausiu nuotykiu, o įgytos žinios bei neįkainojama patirtis padės saugiau jaustis kelyje kasdien. Lieka tik mėgautis ir tobulinti vairavimo įgudžius, nes Jūsų saugumu pasirūpinsime mes!

Kviečiame atvykti į ,,Nemuno žiedą’’ - didžiausią Lietuvoje žiedinių lenktynių trasą ir įveikti ją sportiniu bolidu! Riaumojantis variklis bei rūkstančios padangos užtikrins teigiamas emocijas dar ilgam, o DRIFTO MOKYKLA privers įsimylėti autosportą!

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Nemuno g. 20, Gaižėnėliai
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 2 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Paslauga teikiama balandžio-spalio mėnesiais
Apranga Patogi
Svarbi info Paslauga teikiama surinkus bent 10 žmonių grupę, asmenims nuo 14 m. amžiaus. Paslauga teikiama balandžio-spalio mėnesiais. Darbo laikas: I-VII – nuo 16:00 iki 20:00 val. Reikalinga išankstinė registracija (kontaktai bus matomi dovanų kupone)
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!