Bilietai į virtualios realybės atrakcioną

Bilietai į virtualios realybės atrakcioną
10,99 €

Suteikite galimybę draugui, kolegai ar antrajai pusei pasinerti į virtualų nuotykių pasaulį ir patirti neįtikėtinus pojūčius!
Šis dovanų čekis – tai šansas išmėginti naujausiomis technologijomis paremtas pramogas. Dovanos gavėjas galės rinktis norimą pramogą: du bilietus į „Rifter“ arba „eMotion“.

„Rifter“
Manevringa, sinchroniškai su vaizdu judanti sėdima platforma 2 asmenims su virtualios realybės akiniais. Siekiant pajusti kiek galima stipresnį papildytos realybės efektą, integruota speciali garso sistema bei įvairūs efektai. Šis atrakcionas skirtas tiek naujokams, tiek ir aktyviems virtualios realybės pramogų gerbėjams. Tinka įvairaus amžiaus lankytojams (rekomenduojama nuo 5 metų). Ūgio apribojimų nėra. Vienas seansas užtrunka apie 4 min. Pramoga teikiama Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

„eMotion“
Manevringa ir sinchroniškai su vaizdu judanti stovima platforma 1 asmeniui su virtualios realybės akiniais. Siekiant pajusti kiek galima stipresnį papildytos realybės efektą, integruota speciali garso sistema bei įvairūs efektai. Šis atrakcionas tinka naujokams, tačiau labiau orientuotas aktyviems virtualios realybės pramogų gerbėjams. Tinka įvairaus amžiaus lankytojams (rekomenduojama nuo 8 metų). Ūgio apribojimas – tinka asmenims nuo 1,30 m. ūgio. Vienas seansas užtrunka apie 4 min. Pramoga teikiama Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

Dovanokite nerealias akimirkas!

Trumpas vaizdo įrašas

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys
Kam skirta 2 asmenims į 1 pasirinktą filmą arba 1 asmeniui – į 2 pasirinktus filmus iš eilės
Veiksmo trukmė Iki 4 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Nesvarbu
Svarbi info

Dėmesio: Paslauga teikiama asmenims nuo 5 metų. Su šiuo dovanų kuponu galima rinktis pramogą: du bilietus į virtualios realybės atrakcioną „Rifter“ arba „eMotion“. www.xpramogos.lt.

Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!