Aukštuminis skrydis parasparniu

Aukštuminis skrydis parasparniu
90,00 €

Jūs niekada nesėdėjote atvirame fotelyje kilometro aukštyje, matydami po kojomis trečdalį Lietuvos teritorijos? Verta pabandyti! Su dviviečiu parasparniu, kartu su instruktoriumi, jus pakilsite iki pat debesų (virš 1000 m.) ir skraidysite padangėje apie 30 min. Skrydžio pabaigoje pilotas parodys jums parasparnio manevringumo galimybes, jus pamatysite savo sparną žemės fone - adrenalino dozė garantuota! Taip pat, galėsite „atimti" iš piloto vairus ir pabandyti pilotuoti parasparnį savarankiškai!

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Skraidymo mokykla „ARCUS", Valkininkų aerodromas, Valkininkai, Varėnos raj.
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 1 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Paslauga priklauso nuo oro sąlygų
Apranga Sportinė, pagal sezoną. Būtini turistiniai ar kiti batai su kietu padu ir gera čiurnos fiksacija. Pakilus oro temp. 5 - 10 laipsnių
Svarbi info Reikalinga išankstinė registracija. Reikalavimas sveikatos būklei - atitinka vairuotojo pažymėjimui. Amžius nuo 12 iki 18 metų - tik su tėvų sutikimu. Svorio ribos 40-120 kg.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!