Vėjo žaidimai su mokomaisiais jėgos aitvarais

Vėjo žaidimai su mokomaisiais jėgos aitvarais
85,00 €

Susidraugaukite su vėju, skraidindami mini jėgos arba paprastuosius aitvarus! Tai puiki galimybė vėjo stichiją mylintiems ir aktyvios pramogos prie jūros ieškantiems žmonėms.

Mūsų kvalifikuoti instruktoriai išmokys mokomųjų jėgos aitvarų skraidinimo technikos, supažindins kaip pakelti ir nuleisti aitvarą, kaip išgaunama maksimali aitvaro traukos jėga.

Norintiems tiesiog pasidžiaugti vėju ir prisiminti vaikystę turime daugiau nei 30 įvairių formų, dydžių ir spalvų vieno ar dviejų stropų aitvarų. Galėsite išsikelti savo ar mūsų GoPro kamerą į dangų ir nusifotografuoti iš paukščio skrydžio.

Šios pramogos prie jūros galimos ir žiemos metu smagu skraidinti aitvarus ant Kuršmarių ledo arba ant sniego kopose, laukuose. Ledas ir sniegas teikia papildomų galimybių mėgautis žiemos inventoriumi: aitvarą galite įkinkyti į savo roges, slides, snowboard‘ą arba tiesiog batusNuspalvinkime dangų kartu!

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Palanga, Nida
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 1-2 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Tiek vasarą, tiek žiemą
Apranga Patogi
Svarbi info Reikalinga išankstinė rezervacija. Pramoga vyksta esant min. 5 asmenims
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!