5D KINO BILIETAI

5D KINO BILIETAI
9,99 €

5D KINAS (5D CINEMA) – tai 3D (trijų dimensijų) vaizdas, kurį papildo specialūs efektai, tokie kaip: dūmai, perkūnija, vėjas bei vanduo (lietaus imitacija), taip pat žiurkių efektas (t.y. papildomas judėjimas kojų zonoje) ir manevringa, sinchroniškai su vaizdu pilnai judanti platforma, speciali garso sistema ir t.t. Profesionalūs 3D akiniai maksimaliai paryškina filmo realybės efektą, vaizdas tarsi atgyja, o Jūs tampate pagrindiniu filmo veikėju.

5D kinas – tai visai kitokia filmo rodymo/žiūrėjimo technologija/tradicija, todėl mes 5D KINĄ vadiname atrakcionu, kurio pagalba kiekvienas gali ne tik smagiai ir saugiai pasivažinėti amerikietiškais kalneliais, bet ir panerti į nepamirštamų nuotykių ir jausmų oazę, pajusti skrydžio bei kritimo pojūtį, išgyventi įvairias ekstremalias situacijas, susipažinti su fantastiniais Žemės bei kitų planetų gyventojais, pasižiūrėti baimei į akis. Taigi, drąsiai galime sakyti, kad 5D KINAS – TAI TIKRAS ADRENALINAS!

Puiki pramoga visiems – ir mažiems, ir dideliems.
Trumpas vaizdo įrašas ČIA.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Kaunas, Klaipėda, Šiauliai
Kam skirta 2 asmenims į 1 pasirinktą 5D filmą arba 1 asmeniui - į 2 pasirinktus filmus iš eilės
Veiksmo trukmė Vienas seansas užtruks nuo 3.30 min. iki 8.00 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Nesvarbu
Svarbi info

Dėmesio: paslauga teikiama 2 asmenims į 1 pasirinktą 5D filmą arba 1 asmeniui – į 2 pasirinktus filmus iš eilės. Būtina išankstinė registracija. www.xpramogos.lt.

Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!