Kiniška arbatos gėrimo ceremonija

Kiniška arbatos gėrimo ceremonija
28,67 €

Arbatos gėrimo ceremonijai jau daugiau kaip 1 300 metų, o arbatos kultūra Kinijoje siekia virš 5 000 metų. Per šį laikotarpį arbata sugebėjo apjungti visą Kinijos pasaulėžiūrą ir kultūrą. Arbatos rituale galima rasti viską - pradedant bendravimu bei skoniu, aromato subtilybėmis ir baigiant Dao - gyvenimo prasme...

Kiniška arbatos gėrimo ceremonija pasižymi tuo, kad jos metu geriama aukštos kokybės turkio spalvos ("Ulong" išvertus iš kinų kalbos reiškia "Juodasis Drakonas") arbata. Ši arbata yra vadinama pusiausvyros arba harmonijos gėrimu. Tam, kad aromatas ir skonis pilnai atsiskleistų, arbatos gėrimo metu yra naudojami specialūs puodeliai.

Kiniška arbatos ceremonija - tai ne tik arbatos gėrimas, tai kelionė į Arbatos pasaulį, kurios metu esate lydimi arbatos meistro ir iš kurios kiekvienas grįžta kažkuo praturtėjęs.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta „Visas pasaulis manyje“, Kaštonų g. 4 - 23, Vilnius
Kam skirta 2 asmenims
Veiksmo trukmė Apie 1,5 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga nepriklauso nuo oro sąlygų
Apranga Laisva ir patogi, leidžianti sėdėti ant pagalvėlių
Svarbi info Būtina išankstinė registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!