Kiniškos arbatos ceremonija

Kiniškos arbatos ceremonija
28,67 €
Tai ypatingas bendravimo būdas, kurio metu Jūs galite palikti savo rūpesčius už durų, pamiršti kasdienybę, atsipalaiduoti rytietiškoje aplinkoje. Vedantysis parodys, kaip susipažinti su arbata, jos skoniu, aromatu, kaip atskleisti arbatos dvasią, kuriai šiuolaikiniame pasaulyje mes skiriame taip mažai dėmesio... Tokia šventė Jums ir Jūsų draugams paliks malonių, šiltų įspūdžių, sukurs Jūsų bendravimui kitokią, jaukesnę atmosferą ir suteiks geriausią poilsį.
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Arbatos magija, Bazilijonų g. 8, Vilnius.
Kam skirta 2 asmenims.
Veiksmo trukmė 1 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga nepriklauso nuo oro sąlygų.
Apranga Patogi ir laisva, nes sėdima ant grikinių pagalvėlių (jei yra vyresnio amžiaus žmonių, galima ir ant kėdučių). Avalynė paliekama rūbinėje.
Svarbi info Galėsite patys su konsultanto pagalba išsirinkti kokybišką arbatą iš mūsų kolekcijos. Šios paslaugos dieną ir laiką galite pasirinkti patys. Paslauga atliekama tik dviems dalyviams. Norint prijungti daugiau dalyvių, reikalingas papildomas mokestis.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!