Japoniškas sveikatinantis masažas

Japoniškas sveikatinantis masažas
49,00 €

Tai unikalus metodas, savyje sujungiantis Rytų gyduolių manualinių praktikų ilgaamžią patirtį ir gilias žmogaus žinias apie šiuolaikinę mediciną. Tarptautinio reabilitacinės medicinos instituto Tokijuje profesorius Masajuki Sajondži mokėsi šios metodikos XX amžiaus 50-aisias metais Šaolinio vienuolyne. Jis nuodugniai išmoko šio masažo technikos, tikrino praktikoje, moksliškai išaiškino ir dabar mokina mokinius savo metodikos „Kocuban Jumeicho terapija“ visame pasaulyje. Metodiką sudaro speciali technika, nukreipta į vegetatyvinę nervų sistemą, taip stiprinant organizmą. Masažo metu stiprėja žmogaus energija, suaktyvėja „gyvenimo“ jėgos, kūne atsistato teisingas energijos pasiskirstymas. Pilna sesija susideda iš daugelio elementų, kuriuos specialistas atlieka tam tikra tvarka, tai trunka 40-60 minučių.

Klientas masažo metu sudegina daug kalorijų, skaičius prilygsta nubėgtoms 1,5 km lenktynėms, tačiau kūnas ramus, atpalaiduotas, kvėpavimo dažnis normalus, pulsas ir arterinis kraujospūdis nekinta. Viename gydymo cikle yra 10 seansų. Klientas turi būti patogiai apsirengęs, būtinai su kojinėmis (pageidautina, kad drabužiai būtų iš medvilnės). Šios metodikos efektyvumas kliniškai išbandytas Rusijoje Karo – aviacijos ligoninėje Maskvoje. Metodas yra išskirtinai saugus ir efektyvus esant: Įvairioms stuburo, sąnarių, periferinių nervų problemoms; Reabilitacijai po traumų; Ginekologiniams susirgimams; Prostatos problemoms; Skrandžio ir žarnyno veiklos sutrikimams; Įvairiems kraujo-kraujagyslių susirgimams; Laikysenos sutrikimams (paaugliams).

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta VŠĮ “Gyvas kelias”, Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 50 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga teikiama visus metus
Apranga Aprangai jokių reikalavimų nėra
Svarbi info Reikalinga išankstinė registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!