Šaudymas iš kovinių ginklų dviems

Šaudymas iš kovinių ginklų dviems
40,26 €
Išmėginkite nepaprastą pramogą - ekstremalų šaudymą iš kovinių ginklų. Šios pramogos metu pažadame Jums adrenalino jausmą ir šiurpuliukus, bėgiojančius per kūną. Tik nebijokite, visą laiką su Jumis bus patyręs šaudymo instruktorius, kuris ne tik pamokys įvairių šaudymo subtilybių, bet ir supažindins su ginklų, kuriais šaudysite, istorija. Pažadame Jums, kad širdis daužysis iš adrenalino, kojos ir rankos drebės, bet Jums bus be galo smagu. Jums siūlome 20 šūvių 9mm pistoletų Glock-17 (Austrija), 10 šūvių revolveriu Smith&Wesson 686PP.357 Magnum (USA) bei 10 šūvių Winchester 1300 Defender (USA). Tikri ginklai, tikros kulkos, tikras adrenalinas!
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Vilnius
Kam skirta 2 asmenims
Veiksmo trukmė Apie 1 valandą
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga teikiame bet kokiomis oro sąlygomis
Apranga Apsirenkite patogiai.
Svarbi info Pramoga skirta tik 16 metų ir vyresniems asmenims. Šios pramogos metu neišvengiama rizika (nelaimingų atsitikimų, kūno sužalojimų, kitų sveikatos sutrikdymų ar pavojaus gyvybei atsiradimo)
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!