Pabėgimo kambarys „Neįmanoma misija“

Pabėgimo kambarys „Neįmanoma misija“
60,00 €

Banko apiplėšimas: skamba beprotiškai ir pavojingai? Jūsų komanda tikrų tikriausi šio meno profesionalai. Dar vienas apiplėšimas ir viskas. Daugiau nieko niekada daryti nebereikės, bet…. šis bankas yra labiausiai apsaugotas ir pats sudėtingiausias. Jūsų komanda rado būdą kaip apeiti nepastebėtiems visą sistemą. Bet ar tikrai bus taip paprasta ir viskas vyks pagal planą?

„Break Free“ yra didžiausias ir ilgiausiai veikiantis pabėgimo kambarių tinklas Lietuvoje, siūlantis skirtingus tematinius kambarius suaugusiems ir vaikams Vilniuje ir Kaune. Visų „Break Free“ pabėgimo kambarių išskirtinumas – žaidime reikia naudoti pojūčius (regą, klausą, lytėjimą, uoslę, skonį).

Šiame pabėgimo kambaryje rasite daug elektroninių užraktų.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Vilnius
Kam skirta 2-5 asm.
Veiksmo trukmė 1 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Neturi įtakos
Svarbi info Tinkami suaugusiems ir vaikams nuo 7 metų. Su šiuo kuponu galėsite pasirinkti ir kitą pabėgimo kambarį už tą pačią kainą pagal miestą, tematiką, sudėtingumo lygį ir užraktų tipą (mechaniniai ar elektroniniai).
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!