Pabėgimo kambarys „Apleista laboratorija“

Pabėgimo kambarys „Apleista laboratorija“
60,00 €

2035 metai. Pasaulį nusiaubė baisus Corona virusas, pražudęs 90% žmonijos. Jūs sužinojote, kad vienoje slaptoje laboratorijoje buvo kurta vakcina, tačiau nei vieno mokslininko nebeliko gyvo. Jūs nusprendžiate surasti laboratoriją ir išgelbėti žmoniją. Laiko liko nedaug – nesuradus vakcinos laiku, žmonijos laukia siaubinga pabaiga.

„Break Free“ yra didžiausias ir ilgiausiai veikiantis pabėgimo kambarių tinklas Lietuvoje, siūlantis skirtingus tematinius kambarius suaugusiems ir vaikams Vilniuje ir Kaune. Visų „Break Free“ pabėgimo kambarių išskirtinumas – žaidime reikia naudoti pojūčius (regą, klausą, lytėjimą, uoslę, skonį).

Dovanokite mįslių ir paslaptingumo kupiną laisvalaikį!

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Vilnius, Kaunas
Kam skirta 2-5 asm.
Veiksmo trukmė 1 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Neturi įtakos
Svarbi info 9-14 m. vaikams. Su šiuo kuponu galėsite pasirinkti ir kitą pabėgimo kambarį už tą pačią kainą pagal miestą, tematiką, sudėtingumo lygį ir užraktų tipą (mechaniniai ar elektroniniai).
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!