Individuali 4x4 vairavimo pamoka

Individuali 4x4 vairavimo pamoka
80,00 €

Individuali visureigio vairavimo bekelėje „off-road“ pamoka safari visureigiu skirta aktyvaus laisvalaikio mėgėjams. "Lietuviškas safaris“ instruktoriai labiausiai patyrę mūsų šalyje, pirmajį visureigių klubą įkūrę dar 1997 metais, pasidalins su Jumis sukaupta patirtimi. Ši pramoga skirta kiekvienam, pasiilgusiam aštrių pojūčių ir ekstremalių vairavimo patirčių, bei norinčių daugiau sužinoti apie visureigius. O jei sugalvojote įsigyti visureigį, pamokos metu sužinosite tai, ko jums nepaskys nei vienas visureigų pardavėjas.

Pamokos metu Jūsų laukia:

  • bendrosios žinios apie visureigių konstrukciją ir skirtumus;
  • visureigio tiuningas ir parengimas bekelei;
  • pažintis su navigacijos būdais ir prietaisais;
  • užstrigusio visureigio evakuacijos prietaisai ir jų naudojimas;
  • vairavimo ir navigacijos pratimai bekelėje;
  • sėkmingai atlikus numatytas užduotis įteikiamas sertifikatas.

Svarbu:

  •  Norint vairuoti visureigį būtinas ne mažesnis kaip 2 metų vairavimo stažas.
  •  Prieš perkant kuponą atsakingai įvertinkite savo praktinio vairavimo įgūdžius, nes vairuosite beveik tris tonas sveriantį visureigį su bendrakeleiviais sudėtingose sąlygose. Jei manote , kad Jūsų įgūdžiai neužtikrins visiško saugumo, bet norite vairuoti pats, rinkitės individualią vairavimo pamoką, jos metu už vairo pravažiuosite daugiau kilometrų, o automobilyje būsite tik Jūs ir patyręs instruktorius

 

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Vilnius
Kam skirta 1 asm.
Veiksmo trukmė 1 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Bet kokiomis oro sąlygomis
Apranga Judesių nevaržanti apranga
Svarbi info Reikalinga išankstinė registracija. Važiavimo data ir laikas aptariama registruojantis. Važiavimai vyksta 9:00, 13:00 ir 17:00 val.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!